Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černý muž
Po kině jsme s kámoškou vyrazily na tramvaj. Když jsme ale přišli na zastávku, zjistili jsme, že tramvaj měla nehodu a je úplně zdemolovaná. Musely jsme se vrátit zpátky na autobus. Už jsme byly ale vyděšené. Z té jedné nepříjemné  nehody, a taky proto, že se mezitím setmělo a všude byla hrozná tma.  Z té  nepříjemné nehody, a taky, protože  se mezitím setmělo a všude byla hrozná tma. ze tmy se vynořil nějaký muž. Byl od paty až k hlavě  oblečený v černém.  Jeho obličej sme neviděly, protože ho měl zakrytý. Podivným hlasem  se nás zeptal : " Kde je tady stanice tramvaje?" Moje kámoška mu ukázala cestu a řekla mu, že teď určitě žádná tramvaj nepojede, protože se tam stala nehoda. " Proto tam taky musím" řekl a zmizel. Další den nás čekal šok- v novinách jsme se dočetly, že při é nehodě zemřelo 12 lidí. Od té doby máme pocit, že jsme potkali samotnou smrtku...
*************************************************************************
Dítě štěstěny
Můj o osm let maldší bratrbyl hrozně spokojené miminko, které vůbec nkdy nabrečelo. Proto jsme mu říkali : "Štístko" . Když jsme ale chtěli jet na dovolenou do Švédska, čekali jsme v zácpě a Lukáš začal najednou strašně plakat a lapat po dechu, jako by se dusil. Rozhodli jsme se, že se nejdřív zastavíme u doktora a pojedeme později. Ale lékaři nemohli nic najít. Tak jsme jeli zpátky do přístavu. Tam byl hrozný mumraj a všude byli záchranáři. Trajekt se potopil!! 19 lidí při tom neštěstí přišlo o život - ale nás zachránilo naše Štístko.
*************************************************************************
Hlas mrtvé
byla jsem úplně hotová, protože už dva týdny byla moje nejlepší kámoška Naďa nezvěstná. Pár dní na to našli nějací lidé její mrtvolu v řece. Byla brutálně uškrcená. Její vrahové nebli nikdy odhaleni. O pár let později, v den pátého výročí její smrti, jsem přinesla květiny na Nadin hrob. Najednou jsem uslyšela nějaký hlas - Nadin hlas.  Volala na mě: " Byl to Kerel! Zabil mě protože mě nemohl mít. "  Byla jsem úplně bez sebe, její expřítelbyl přece tak milý kluk. Přesto jsem šla na policii a všechno jim řekla. Oni ho skutečně vyslechli a on se jim přiznal, že ji zabil protože se s ním rozešla
*************************************************************************
Anděl smrti
O prázdninách jsem s mými rodiči a mojí sestrou Annou jeli do Skotska. Majitelé pensionu nám vyprávěli příběhy. O mrtvých, kteří  se občas protáhnou dírkou v hrobu a hledají oběť, kterou by si vzali spátky s sebou. " V každém případě neotvírejte oči, když je uslyšíte! " , říkali nám. Samozřejmě jsme jim nevěřiliani slovo a Anna s úsměvem řekla : " Tak uvidíme, co se stane, až se na mě ty mrtvé pořádně kouknou. " Hned v tu samou noc mě probudily kradmé kroky a lasitý šepot. Najednou jsem zaslechla hlasitý výkřik mojí sestry. V příštím momentě už stáli v pokoji naši rodiče. Ale Anna v pokoji nebyla! Můj otec zavolal okamžitě policii, která taky našla sestru. Mrtvou, v hrobě jedné vražedkyně ze čtyřicátých let..
************************************************************************
Prokletá panenka
Moji rodiče jeli na víkend pryč a já jsem měla dávat pozor na moji malou sestru Lucku. Protože se mnou v sobotu nechtěla jít na trh, šla jsem tam sama. U stánku jedné staré paními padla do oka jedna nádherná panenka. Když jsem se prodavačky zeptala kolik stojí, panenku mi dala zadarmos tím, že jí musím slíbit, že té panence nikdy nebudu kroutit hlavou. Lucka měla z panenky hroznou radost a hned jí odnesla do svého pokojíčku. Když jsem pro ni později šla, abych ji zavolala k jídlu, přišel šok - Lucka ležela úplně zkroucená na zemi a vedle ní přesně ve  stejné poloze i panenka z trhu.  Ze slzami v očích jsem běžela spátky na trh, ale ta stará paní  už tam dávno nebyla. Jeden starý muž mi vysvětlil, že před 30. lety se dcera této staré paní  zbláznila, udusila svoji osmiletou dcerušku a vzala si sama život. Ale ješ předtím proklela  nejoblíbenější panenku svojí dcery. každý, kdo změní její pozici, toho potká stejný osud...
*************************************************************************
Rande s upírem
byla jsem tenkrát strašně nešťastná, protože mě opustil můj přítel. Večer jsem po dlouhém pláči konečně usnula. Zdál se mi sen o krásném klukovi, který ke mně pomalu přicházel, vzal mě do náručí  a já jsem najednou cítila takoví strašně zvláštní příjemný pocit.  Něžně mě začal líbat na krk  a já jsem měla pocit, že naše těl jsou pro sebe stvořená. Ale najednou mě probudila zvláštní ostrá bolest , Šokovaně jsem ho odstrčila a hned jsem viděla jeho dlouhé zahnuté upíří zuby, celé pokryté mojí krví. A právě v tom momentu jsem se konečně probudila a pořádně jem si uvědomila, že se mi to jenom zdálo.
S úsměvem jsem to druhý den vyprávěla svojí kamarádce o tom snu, když se najednou otevřely dveře naší třídy a vešel dovnitř učitel, který s sobou vedel nového spolužáka. byl to ten kluk z mého snu. Po dvou dnech se mě zeptal, jestli s ním nechci jít na rande. Ale můj strach, že by se splnil ten můj sen, mně od toho odradil. ale ta magie, kterou tenhle kluk vyzařuje, mě pronásleduje každou noc...
*************************************************************************
Tajenmá volající
Během vánočních prázdnin jsem navštívila prarodiče, kteří bydlí v jednom lese. V noci jsem ale nomohla usnout. V tom  mi zazvonil mobil. Strašně divný hlas mi řekl, že se můj dědeček zranil na kraji lesa. Než jsem stačila cokkoli říct, volající zavěsila. V panice jsemběžela za babičkou a všechno jí řekla. S jejím autem jsme vyrazily na popsané místo. A opravdu: můj dědeček tam ležel na zemi a na noze měl obrovskou ránu. Vzala jsemsvůj telefon a okamžitě zavolala záchranku. Později nám dědeček vyprávěl, že spadnul z kola. Teď přijde to strašidelné: v tašce měl s sebou starou vinilovou desku, kterou si objednal z jednoho antikvariátu. Když jsem si ji o pár dní později pustila, málem se mi strachy zastavilo srdce. Okamžitě jsem poznala hlas té zpěvačky. Byl to ten strašidelný hlas, který mi volal, že se dědečkovi něco stalo.
**************************************************************************
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Urge - Taylor & Francis Online

(Aapogewageouri, 11. 10. 2018 12:53)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-internet/

Blood compressing: What is normal

(Aapogewageouri, 27. 9. 2018 3:59)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-5mg-en-ligne-en-france/